چراغ فواره ای ال ای دی 6 * 2W RGB DMX فولاد ضد زنگ316 بدن DC12V/24V IP68 برای استخر های شنا
چراغ فواره ای ال ای دی 6 * 2W RGB DMX فولاد ضد زنگ316 بدن DC12V/24V IP68 برای استخر های شنا ماده شماره منبع نور زاویه پرتو لنز (°) مصرف ((وات) ولتاژ ((V) نرخ IK 95561 LED 6x1W 8°/15°/25°/30°/45°/60°... مشاهده بیشتر
پیام های بازدید کننده پيغام بذاريد
حالا تماس بگیرید
اطلاعات بیشتر
فیلم های مرتبط
LED RGB چراغ های استخر OEM CE ROHS گواهینامه فولاد ضد زنگ316 IP68 12x2W 00:45
LED RGB چراغ های استخر OEM CE ROHS گواهینامه فولاد ضد زنگ316 IP68 12x2W
چراغ نقطه ای LED زیر آب
چراغ های LED زیر آب IP68 استیل ضد زنگ 316 3x2W برای حوض با پایه نصب 00:45
چراغ های LED زیر آب IP68 استیل ضد زنگ 316 3x2W برای حوض با پایه نصب
چراغ نقطه ای LED زیر آب
چراغ زیر آب LED RGB خطی تجاری 316SS IP68 با کنترل DMX 00:45
چراغ زیر آب LED RGB خطی تجاری 316SS IP68 با کنترل DMX
نور خطی زیر آب
چراغ زیر آب LED کیفیت بالا DC24V 304 فولاد ضد زنگ DMX512 RGBW IP68 12W 00:45
چراغ زیر آب LED کیفیت بالا DC24V 304 فولاد ضد زنگ DMX512 RGBW IP68 12W
چراغ نقطه ای زیر آب LED RGBW استیل ضد زنگ 316 کنترل DMX512 ولتاژ 12 ولت 24 تغییر رنگ چندگانه 00:45
چراغ نقطه ای زیر آب LED RGBW استیل ضد زنگ 316 کنترل DMX512 ولتاژ 12 ولت 24 تغییر رنگ چندگانه
چراغ نقطه ای زیر آب LED استیل ضد زنگ 316 RGB دارای گواهینامه CE RoHS با سه پایه 00:45
چراغ نقطه ای زیر آب LED استیل ضد زنگ 316 RGB دارای گواهینامه CE RoHS با سه پایه
نورهای استخر شنا ضد آب IP68 RGB DMX SS316 LED 12V DC با براکت نصب 00:45
نورهای استخر شنا ضد آب IP68 RGB DMX SS316 LED 12V DC با براکت نصب
چراغ های زیر آب LED 40W فولاد ضد زنگ 316 IP68 گرم سفید تک رنگ برای باغ خانه 00:24
چراغ های زیر آب LED 40W فولاد ضد زنگ 316 IP68 گرم سفید تک رنگ برای باغ خانه
چراغ نقطه ای ضد آب زیر آب سفارشی RGBW IP68 12W 24W 36W 48W برای کاربردهای زیر آب 00:24
چراغ نقطه ای ضد آب زیر آب سفارشی RGBW IP68 12W 24W 36W 48W برای کاربردهای زیر آب
چراغ نقطه ای باغچه ای
چراغ فواره LED ضد آب IP68 DC12V 9W 18W سفارشی RGBW برای حوضچه آبگرم 00:24
چراغ فواره LED ضد آب IP68 DC12V 9W 18W سفارشی RGBW برای حوضچه آبگرم
چراغ دیواری LED توکار فضای باز 3 وات 3000 کلوین آلومینیومی سفید برای باغ و پاسیو 00:21
چراغ دیواری LED توکار فضای باز 3 وات 3000 کلوین آلومینیومی سفید برای باغ و پاسیو
چراغ های زیرزمینی طرفی 1W 3W 100 * 100MM مواد آلومینیوم خالص DC24V برای پارک باغ 00:47
چراغ های زیرزمینی طرفی 1W 3W 100 * 100MM مواد آلومینیوم خالص DC24V برای پارک باغ
چراغ دفنی با نوردهی کناری فوق العاده باریک
زاویه پرتو LED زیرزمینی 8 درجه DC24V 3W 3000K 50 * 50MM با بدن آلومینیوم IP67 00:39
زاویه پرتو LED زیرزمینی 8 درجه DC24V 3W 3000K 50 * 50MM با بدن آلومینیوم IP67